O FIRMIE


Skontaktuj się z nami
RITAPOL GROUP

RITAPOL Sp. z o.o.
Warszawa 05-077
ul. Pogodna 22
BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel.: +48 22 3546774
tel.: +48 609 555 300
tel.: +48 600 242 109
biuro@ritapol.pl
inzynieria@ritapol.pl

Ritapol Sp. z o.o. jest to prężnie rozwijająca się firma działająca przede wszystkim jako generalny wykonawca. Wizytówką przedsiębiorstwa jest niemal 25-letnie doświadczenie oraz ponad 1000 wykonanych inwestycji należących w zdecydowanej większości do prestiżowych kontraktów budowlanych w zakresie dachów, hydroizolacji, elewacji oraz budownictwa.

Realizujemy usługi na  obiektach:

  • Przemysłowych (budynki produkcyjne, handlowe i usługowe).
  • Użyteczności publicznej (hale sportowe, stadiony, szpitale, urzędy administracji publicznej).
  • Mieszkaniowych (budynki mieszkalne jednorodzinne, szeregowe oraz wielorodzinne).

Ritapol Sp. z o.o. zatrudnia wysoko wykwalifikowanych fachowców z wyznaczoną dziedziną specjalizacji wśród których znajduje się kadra inżynierska z branży budowlanej. Atutem Firmy jest również  rozwinięte zaplecze maszyn zapewniające wykonywanie większości prac na bazie własnego sprzętu oraz sprawdzonych materiałów.

Ritapol Sp. z o.o. jest to firma, która powstała w wyniku fuzji trzech firm rodzinnych (domro, eurodachy oraz buderos), działających na rynku Polskim już od 1990 roku, których początki były na terenie Małopolski, gdzie zdobywaliśmy wieloletnie doświadczenie. Pracując w zespole skrupulatnie dobranych fachowców. Szczególny nacisk nakładamy na jakość wykonywanych usług, w którym osiągnęliśmy wysoki poziom, wypracowując własne techniki. Analizując dotychczasowe rozwiązania w dziedzinie izolacji obiektów budowlanych stwierdziliśmy, iż aktualne wady występujące na izolacjach oraz pokryciach dachowych zarówno też po stronie producentów jak i wykonawców. Często cięcia budżetowe powodują zamiany w projektach oraz ich zlecenia firmom o znikomym doświadczeniu oraz nielogicznym rozwiązaniom technologicznym, co w rezultacie w późniejszej fazie skutkuje ogromnymi kosztami remontów.

Ritapol Sp. z o.o. gwarantuje najwyższą jakość usług, sprawną organizację, szybkie tempo prac w oparciu o najwyższe standardy oraz profesjonalną kadrę techniczną

Każdy rodzaj prac został przez nas wykonany wielokrotnie na różnych obiektach m.in. kościołach, ambasadach, sklepach, magazynach, halach handlowych, przychodniach lekarskich oraz inwestycjach prywatnych.

Nasze doświadczenia, a także ciągle podnoszone kwalifikacje poprzez certyfikowane szkolenia pozwalają nam zadowolić naszych Klientów, co przekłada się na podpisane umowy na stałą obsługę oraz listami referencyjnymi, które w każdej chwili możemy udostępnić na życzenie!